0

Nasi piloci nominowani do Cumulusów

 

1.

Marcin Bernat

Aby zagłosować, wyślij SMS o treści TC.PC.23 pod numer 71068. Koszt wysłania SMS wynosi 1,23 PLN brutto.

2.

Jacek Ciszkowski

Aby zagłosować, wyślij SMS o treści TC.PC.21 pod numer 71068. Koszt wysłania SMS wynosi 1,23 PLN brutto.

3.

Wojciech Bógdał

Aby zagłosować, wyślij SMS o treści TC.PC.20 pod numer 71068. Koszt wysłania SMS wynosi 1,23 PLN brutto.

4.

Wojciech Panas

Aby zagłosować, wyślij SMS o treści TC.PC.22 pod numer 71068. Koszt wysłania SMS wynosi 1,23 PLN brutto.

5.

Pupek Adam & Piotr Kozikowski

Aby zagłosować, wyślij SMS o treści TC.PC.3 pod numer 71068. Koszt wysłania SMS wynosi 1,23 PLN brutto.

PAMIĘTAJCIE: z 1 numeru możecie wysyłać 1 sms codziennie – głosowanie trwa do 15 lutego

Kategoria specjalna “Cumulus Extreme

1.

Paweł Kozarzewski & Marcin Krakowiak

Aby zagłosować, wyślij SMS o treści TC.CU.26 pod numer 72068. Koszt wysłania SMS wynosi 2,46 PLN brutto.

PAMIĘTAJCIE: z 1 numeru możecie wysyłać 1 sms codziennie – głosowanie trwa do 15 lutego

Ogólnopolski plebiscyt na 10 najlepszych polskich sportowców lotniczych Cumulusy 2017, to już trzecia edycja tego plebiscytu, w którym o Złotego Cumulusa walczą piloci Motoparalotniowej Kadry Narodowej.
W pierwszej edycji plebiscytu na podium po zaciętej walce znalazła się załoga Daniel Walkowiak i Olga Karwańska zajmując II miejsce, tuż za nimi na III miejscu uplasował się Wojtek Bógdał. Oprócz podium do pierwszej 10-tki plebiscytu zakwalifikowali się Marcin Bernat oraz załoga Ewelina i Tomasz Kroteccy.
Zeszłoroczna II edycja plebiscytu Cumulusy należała również do pilotów Motoparalotniowej Kadry Narodowej, do pierwszej 10-tki zakwalifikowało się tylko 2 zawodników to jednak finał okazał się szczęśliwy dla naszych kolegów. Krzysztof Romicki uplasował się na III miejscu natomiast Paweł “Lojak” Kozarzewski zdobył najwięcej głosów i tym samym w jego ręce trafił Złoty Cumulus. Jak będzie w tym roku? 17 lutego na gali finałowej to właśnie Paweł Kozarzewski wręczy Złotego Cumulusa 2017 zwycięscy tegorocznej edycji, czy będzie nim pilot PTP? W tegorocznym plebiscycie mamy  8 pilotów KN: Marcin Bernat, Jacek Ciszkowski, Wojtek Bógdał, Wojtek Panas oraz załoga Adam Pupek i Piotr Kozikowski ale oprócz tego w kategorii Cumulus Extreme – nagroda przyznawana zawodnikowi lub załodze za wyjątkowy, spektakularny i ekstremalny wyczyn lotniczy w 2017 roku nominowani zostali Paweł “Lojak” Kozarzewski oraz Marcin Krakowiak, którzy jako pierwsi piloci na świecie latali slalomy motoparalotniami wewnątrz budynku – stadionu PGE Narodowy w Warszawie.
Zachęcamy Was do głosowania na naszych zawodników – z Waszą pomocą od 2 lat nasi piloci okupują podium – mamy nadzieję, że w tym roku będzie tak samo.
Dzięki, że jesteście z nami!

Nominowani do Cumulusów