0

Kalendarz imprez PTP w 2013 roku

Dostajemy sporo zapytań co planujemy w roku 2013.  Tak jak zwykle dość trudno jeszcze przed podziałem środków z MSiT na zadania, jednoznacznie określić co z naszych planów zostanie zrealizowane. Wszystko będzie zależało na co nas będzie stać. Tak czy inaczej pewne założenia zostały zrobione. Mamy nadzieje że większość z nich zrealizujemy. Kalendarz będzie modyfikowany, a takie są nasze pierwsze przymiarki. Większość z planowanych zawodów oprócz ME i SMŚ to imprezy otwarte, na które już teraz zapraszamy wszystkich chętnych !!!

W zakładce KALENDARZ sukcesywnie będziemy aktualizowali imprezy krajowe i zagraniczne

Kalendarz Motoparalotniowej Kadry Narodowej PTP na rok 2013.

Imprezy krajowe:

1. Zgrupowanie KN PPG 18-20 stycznia GSSz Żar ( termin potwierdzony)
2. Wyszkowska Slalomania czerwiec Wyszków ( impreza na pewno się odbędzie ustalany jest termin z władzami Wyszkowa prawdopodobnie 2 połowa czerwca)
3. Zawody w ramach Pucharu Polski ( czas czerwiec – wrzesień )*
4. Zawody trening KN PPG lipiec Chełm ( termin do uzgodnienia z organizatorem)
5. Mistrzostwa Polski (WLC) sierpień Częstochowa lotnisko Rudniki
6. Slalomania Rudniki sierpień ( w ramach MP) Częstochowa lotnisko Rudniki

Imprezy zagraniczne

7. Trening KN PPG 20-28 kwietnia Bassano Włochy ( termin nie potwierdzony)
8. Czech Open Nationals
9. Germany Open Nationals
10. Ukraina Open Nationals**
11. Mistrzostwa Europy EPC 2013 23 maja 2 czerwca Otepa Estonia
12. Slalomowe Mistrzostwa Świata 16-22 wrzesień Francja ASPRES SUR BUECH

*Zawody w ramach Pucharu Polski ( Ligi Motoparalotniowej ) odbywać się będą w różnych miejscach kraju. Udział w nich KN PPG ma być elementem treningu. Piloci KN PPG równocześnie będą wspierać organizatorów i pomagać w przygotowaniu i przeprowadzeniu konkurencji.

**Jak co roku piloci KN PPG mają możliwość udziału w imprezach organizowanych przez NAC innych krajów członków FAI. Podane zawody są tylko przykładowe. Udział w tych zawodach (tak jak MP w Rudnikach) umożliwia uzyskiwanie punktów do rankingu WLC (Liga Światowa) CIMA FAI. W tych zawodach mogą brać udział również piloci z poza KN PPG jedynym wymogiem stawianym przez organizatorów jest posiadanie ważnej licencji sportowej FAI.