0

Mistrzostwa Polski PPG – ostateczne odliczanie

fot. Iwona DudekŚmiało możemy napisać, że już godziny dzielą nas od rozpoczęcia Mistrzostw Polski PPG.
W poniedziałek 22 lipca o godz. 20 odbędzie się pierwszy briefing (odprawa) w Sali odpraw Areoklubu Częstochowskiego na lotnisku Rudniki.


A już od wtorku niebo zaroi się od skrzydeł – nie, nie pomyliliśmy się używając tego określenia, ponieważ na chwilę obecną zarejestrowało się: 30 zawodników w PF1, 13 zawodników w PL1 (w tym jedna kobieta), 1 załoga PF2 (2 osoby) oraz 6 załóg PL2 (12 osób), liczby nie kłamią, zapowiada się świetna impreza oczywiście czekamy na ostatnich spóźnialskich do poniedziałku, więc liczba zgłoszonych może jeszcze wzrosnąć.
Śmiało możemy również pochwalić się, że będzie to międzynarodowa impreza, ponieważ udział w niej bierze 5 pilotów z Czech m.in. Michael Madaży, Zdenek Reznicek, 2 pilotów z Japonii, Jan Młodyszewski z Norwegii, 2 pilotów z Rosji m.in. MŚ Kirill Ekimov oraz 1 pilot z Ukrainy.
Prognozy pogodowe jeszcze do niedawna trochę nas wystraszyły, ale na dzień dzisiejszy zapowiadają się obiecująco. Mamy nadzieję, że uda się rozegrać wszystkie konkurencje, zapraszamy, więc wszystkich do kibicowania, bo gwarantujemy, że będzie, na co popatrzeć.
Do zobaczenia w Rudnikach!