0

Pierwsze Slalomowe Mistrzostwa Polski już w lipcu !!!

W dniach 23-28 lipca 2013 roku na lotnisku Aeroklubu Częstochowskiego w Rudnikach odbędą się tegoroczne Mistrzostwa Polski.

Tym razem zaplanowaliśmy dwie, a w zasadzie  pięć  imprezy w jednym terminie:

FAI CIMA World League Cup

Polish Open National Paramotor Championships

15 Motoparalotniowe Mistrzostwa Polski 

1 Motoparalotniowe Slalomowe Mistrzostwa Polski

 Polska Liga Motoparalotniowa edycja II i III

Zawody będą rozgrywane naprzemiennie w zależności od warunków pogodowych, w 1MPSMP (slalomy) będą rozgrywane konkurencje we wszystkich klasach również w PL2 i PF2 !!!

Punkty z 15 MPMP będą wliczane do WLC FAI,  zawody zostały  zgłoszona do kalendarza CIMA  FAI  już w styczniu tego roku – http://wiki.fai.org/display/cima/Calendar#

Punkty z obu mistrzostw będą wliczane do PLMP,  dla 15 MPMP we wszystkich klasyfikacja, a dla 1 MPSMP w klasyfikacji slalomowej. Wyniki uzyskane w obu imprezach będą zgodnie z regulaminem rankingu powiększone o 50%.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach, mamy już pierwsze zgłoszenia z Czech i Rosji, liczymy na spory udział zawodników zagranicznych.

Dla Kadry Narodowej to ostateczny sprawdzian przed wrześniowymi Slalomowymi Mistrzostwami Świata, decydujący o składzie reprezentacji na te zawody.

Wszystkie materiały dotyczące zawodów można znaleźć na stronie www.kadrappg.pl w zakładce ZAWODY  oraz stronie  Polskiego Stowarzyszenia Paralotniowego,  gdzie  uruchomiono  już rejestracje  zawodników   http://sport.psp.org.pl/pl/plmp/rejestracja, prosimy o dołączanie swoich zdjęć, będziemy rozdawać  identyfikatory ze zdjęciami zawodników.

Dzięki pomocy Andrzeja Burego został  stworzony logotyp zawodów, zaplanowaliśmy wyprodukowanie  pamiątkowych  koszulek,  które otrzymają wszyscy startujący zawodnicy.
Prosimy o jak najwcześniejsze dokonanie rejestracji, oraz rezerwowanie miejsce noclegowych.

Wszystkich serdecznie namawiamy  do wykupienia licencji FAI w Aeroklubie Polskim, umożliwi to sklasyfikowanie zawodnika w  MP. Jak to zrobić: http://www.kadrappg.pl/?p=722#more-722
Jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszamy !!!

Prosimy o zapoznanie  się z Biuletynem NR 1  

BIULETYN NR1

Adam Paska
Trener PKN PPG