0

Przekaż swój 1%

Apel o wsparcie Motoparalotniowej Kadry Narodowej.

Zwracam się z uprzejmą prośbą do Wszystkich o wsparcie finansowe Motoparalotniowej Kadry Narodowej poprzez przekazanie 1% podatku. 
Aeroklub Polski po raz drugi rozpoczyna akcję przekazania 1% podatku dochodowego na cele związany z lotnictwem.  W 2012 roku, Aeroklub Polski z tytułu przekazania 1 % podatku dochodowego zebrał  130 301.26 zł  i przekazał te środki  ponad 100 członkom zrzeszonym w AP. Przekazany 1% podatku może zostać przeznaczony na konkretny cel realizowany przez Aeroklub Polski. Kwota może zostać przekazana na Kadrę Narodowa PPG, jak również dla konkretnego zawodnika wskazanego przez darczyńcę.

Apeluje również do Zawodników.

Większość z nas składając deklaracje przeznacza swój 1% na różne szczytne cele.  Teraz mamy możliwość również wesprzeć działania naszej Kadry Narodowej PPG. Przekażmy tą wiadomość naszym rodziną, znajomym, szefom i współpracownikom. Poprośmy ich o pomoc.

Dołącz również do naszego wydarzenia na Facebooku:

Na pewno chętnie nas wesprą, a my w zamian będziemy godnie i z sukcesami reprezentować nasz Kraj na kolejnych Mistrzostwach. Tutaj znajdziemy szczegółową informacja o zasadach przekazywania 1%.

 http://www.aeroklub-polski.pl/aeroklub-polski/opp/

Z lotniczym pozdrowieniem
Trener Mikrolotowej Kadry Narodowej PPG
Adam Paska