0

Ruszyła Rejestracja do PLMP

Ruszyła rejestracja uczestników na ParaRudniki, organizowanego w dniach 17-18 maja przez Aeroklub Częstochowski. W czasie tej imprezy odbędą się pierwsze zawody Polskiej Ligi MotoParalotniowej sezon 2014 – UWAGA: zawodnicy proszeni są o stawienie się 16 maja (piątek po południu).

Rejestracja obowiązuje wszystkich zawodników, prosimy o rejestrację w systemie rejestracji PSPW systemie tym, tworząc swój profil tylko raz, możesz się zapisywać na wszystkie zawody, które się tam pojawią.

Wpłaty wpisowego do udziału w zawodach  (60 pln), oraz podpisywanie kart rejestracyjnych będzie się odbywało na lądowisku w piątek 16 maja. Opis lądowiska, jak i mapa są dostępne na oficjalnej stronie imprezy pararudniki.pl

Zależy nam na licznym udziale pilotów – szczególnie amatorów, dlatego zapraszamy wszystkich do skorzystania z nadarzającej się okazji i spróbowania swoich sił w przygotowanych konkurencjach.

Przypominamy o zabraniu GPSa do zapisywania śladu, wariometru oraz mapnika.

Obecnie zalecamy wszystkim zawodnikom wyposażenie się w logger-amod, którego zastosowanie usprawni nam i pilotom rejestracje logów.

Przypominamy, że nawet najprostszy mapnik ułatwi wykonanie zadań nawigacyjnych, a jego brak może to wręcz uniemożliwić. Najprostszym i skutecznym mapnikiem jest tarcza z twardego styropianu lub innego materiału na tacy  plastikowej, przymocowana taśmami do uda. Dobrze jest również mieć z sobą przezroczystą taśmę klejącą i taśmę typu montażowego szarą.

Zabierając inny GPS niż logger amod pamiętajcie o kabelkach (tylko w przypadku mało popularnych urządzeń). Przypominamy, że każdy zawodnik startujący do konkurencji zdobywa punkty do pierwszego rankingu PLMP2014.

 Prosimy o zabranie wymaganych dokumentów: OC i ŚK.

Do zobaczenia na zawodach!

źródło: psp.org.pl