0

“The sky high impressions” z kolejną nagrodą!

Na początku marca, piloci toruńskiej Grupy Falco2 a zarazem zawodnicy Motoparalotniowej Kadry Narodowej Aeroklubu Polskiego  w Berlinie odebrali nagrodę “Złotego Niedźwiedzia”, za najlepszy film w kategorii – “spot” na Berlińskim ITB.

Największych na świecie targach turystycznych. To już kolejna nagroda dla filmu “The sky high impressions”, który podbił nie tylko niemieckie ekrany.

Cieszymy się, że nasze wspólne dzieło (min. Oli Gierej, Maćka Wadowskiego, Asi Jaworuckiej, Pawła “Lojaka” Kozarzewskiego, Dudek Paragliders, Jeana Baptisty Chendeliera – montaż i zdjęcia ) zdobyło uznanie jury, na tak prestiżowym festiwalu filmów turystycznych, THE GOLDEN CITY GATE.

Warto również zaznaczyć, że film ten został także nagrodzony na:

– Nagroda na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Turystycznych w Baku, Azerbejdżan
– Najlepszy film w kategorii Extreme sport/sports tourism na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Turystycznych w Zagrzebiu, Chorwacja
– Nagroda na Międzynarodowym Festiwalu Filamów Turystycznych w Porto, Portugalia

Nagrodzony film:


W dniu jutrzejszym tj. 21.03.2017 zamiast iść “na wagary” zapraszamy przed telewizory rano do TVP2 w programie “Pytanie na Śniadanie” nasi piloci opowiedzą o Złotym Niedźwiedziu oraz kulisach powstania filmu, wieczorem udzielą również wywiadu na żywo dla TVP Polonia.

Poniżej materiał z wizyty ekipy TVN24: