0

XV Kontakty coraz bliżej

IMG_8147Zapraszamy na XV Mikrolotowe Mistrzostwa Podlaskiego KONTAKTY 2014, które w tym roku odbędą się w dniach 26-28 września na lądowisku między mostami.

Na łomżyńskim niebie będzie można zobaczyć wiatrakowce, motolotnie i samoloty ultralekkie z całej Polski oraz gości z Czech i Litwy. Nie zabraknie również pilotów PPG i PPGG. Oprócz mistrzowskiej kadry PPG – złotych medalistów Mistrzostw Świata oraz Slalomowych Mistrzów Europy pod przewodnictwem trenera Adama Paski – w Łomży zobaczymy tradycyjnie paralotniarzy z Chełma, Suwałk, Rzeszowa, Gdyni, Warszawy, Ełku, Krakowa, Radomia, Białegostoku i, jak zwykle, jeszcze nie wiadomo skąd.

INFORMACJE DLA PILOTÓW:
Jak co roku, zlatujemy się w piątek, 26 września, a zawody rozgrywamy w sobotę i niedzielę. Biuro Mistrzostw będzie czynne w piątek od godziny 16.00 w Hotelu Gromada (ul. Rządowa 1) oraz na lądowisku.

Za wpisowe 200 zł (w tym VAT) od osoby zapewniamy:
1. Dwa noclegi, dwa śniadania, dwie kolacje i dwa obiady.
2. Paliwo startującym w Mistrzostwach (dotyczy motolotni i samolotów ultralekkich) w ilości niezbędnej do rozegrania konkurencji oraz 30 litrów odbywającym loty widokowe ze wskazanymi przez Organizatora kandydatami na pilotów (motolotnie i samoloty ultralekkie).
3. Medale i puchary (1 – 3 miejsce w odrębnych klasyfikacjach: motolotnie i ulm, PPG) oraz upominki okolicznościowe dla wszystkich.
4. Fantastyczną zabawę i niezapomnianą atmosferę.

Piloci muszą posiadać:
– aktualne ubezpieczenie (zgodnie z aktualnymi przepisami),
– świadectwo kwalifikacji,
– aktualny przegląd sprzętu (dotyczy motolotni i ulm).

W razie pytań – prosimy o kontakty: biuro_zawodow@onet.eu
Wydarzenie na Facebooku: KONTAKTY 2014