Wyniki Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy,
oraz Olimpiad Lotniczych WAG od 1997 roku.
Polska Kadra Narodowa do roku 2012 zdobyła na tych zawodach
3 Medale Złote
7 Medali Srebrnych
6 Medali Brązowych
1st World Air Games, Aydin, Turkey 1997 (WAG)
PPG CHAMPIONSHIP SCORES
Name Grand Total | |
1. | MORILLAS Ramon 7306 1 |
2. | MOUSSY Jacky 7286 2 |
3. | ORAZI Vittoriano 7070 3 |
4. | WERNER Michael 7068 4 |
5. | TANET Francois 6992 5 |
6. | MARTIN Alfredo 6858 6 |
7. | BIRKNER Otmar 6728 7 |
8. | THUIN Jean Luc 6693 8 |
9. | MUELAS Secundino 6338 9 |
10. | LIVEROTTI Maurizio 6196 10 |
11. | CECCHETTO Diego 6022 11 |
12. | MALDONADO Cesar 5410 12 |
13. | ZYGADLO Ryszard 5312 13 |
14. | PELLEREAU Xavier 5200 14 |
15. | PIETRUCCI Mauro 5194 15 |
16. | SHAKOVETS Alexander 5110 16 |
17. | HEEKS Daniel 5106 17 |
18. | WEISSHAAR Thomas 4884 18 |
19. | MARTINEZ Daniel 4745 19 |
20. | POTEKHIN Sergei 4503 20 |
21. | PAVEL Stepan 4216 21 |
22. | CAMPBELL JONES Michael 3241 22 |
23. | RISNANDAR Endang 2720 23 |
24. | ANDRLIK Zdenek 2241 24 |
25. | LIE L. P. Alvin 2006 25 |
26. | CICI Hakan 1685 26 |
27. | OTTO S. Eddy 1639 27 |
28. | BISOWARNO Djoko 575 28 |
WORLD CUP 1998 Matkopuszta, Hungary
PPG Individual Scores
- WERNER Michael 5148
- ANDRLIK Zdenek 4794
- PONGS Lars 4490
- KOUDELA Jiri 3920
- KELLER Thomas 3845
- PROCEK Vladimir 3653
- BARTHEL Gunar 3399
- BAYER Christoph 2292
WORLD PARAMOTOR CHAMPIONSHIPS 1999 (WPC)
Matkopuszta, Hungary
- JEORGEAGUET Phillippe 5223
- PROCEK Vladimir 5086
- ALARCON Daniel 4853
- KELLER Thomas 4698
- ANDRLIK Zdenek 4519
- WERNER Michael 4412
- MORILLAS Ramon 4342
- BIRO Balint 4261
- FRANK Radim 4230
- CHAKOVETS Alexandre 4172
- CECCHETTO Diego 4172
- TOUITOU Michel 4118
- MALDONADO Cesar 4099
- POMMIER Jerome 4082
- PONGS Lars 3988
- MUELAS Nino 3942
- MARTIN Alfredo 3559
- IWATA Yukio 3525
- HOLANEK Eduard 3454
- MURATA Fukuji 3279
- KOUDELA Jiri 3174
- HEEKS Daniel 3147
- WEISSHAAR Thomas 3058
- MATSUO Etushi 3035
- NAKAZATO Hirokazu 3010
- MORILLAS Juan 2817
- BOUKHITAROV Vadim 2796
- 28. WOJCIECH Pierzynski 2716
- ORAZI Vittoriano 2545
- MAKURIM Vladimir 2390
- PIETRUCCI Mauro 2373
- SALINAS Laurent 2299
- POTEKHINE Serguei 1434
- FEHÉRVÁRI Tibor 1333
- BALATINCZ Zoltán 34
European Microlight Championships 2000 EPC
Levroux Francja
|
World Air Games and World Championships 2001 (WAG)
Andalucia, Spain
PPG individual scores FINAL
- MORILLAS Ramon [ESP] 4252
- MALDONADO GARCÍA César [ESP] 4222
- MUELAS PEÑA Nino [ESP] 3891
- ESCOLAR ROBLES Francisco [ESP] 3657
- BREZINA Pavel [CZE] 3471
- KELLER Thomas [DEU] 3418 6
- FRANK Radim [CZE] 3375
- POTAPKINE Igor [RUS] 3358
- LUFI Arnon [ISR] 3321
- RENEDO FENÁNDEZ Francisco [ESP] 3255
- IWATA Yukio [JPN] 3251
- MARTINEZ Dani [ESP] 3227
- 13. KACZYNSKI Krzysztof [POL] 3094
- YAVORSKIY Volodimir [UKR] 3036
- LIVEROTTI Maurizio [ITA] 2812
- MAKURIN Vladimir [RUS] 2763
- BAILEY Paul [GBR] 2600
- 18. ZYGADLO Ryszard [POL] 2592
- CECCHETTO Diego [ITA] 2590
- TOUITOU Michel [FRA] 2590
- CAMPBELL-JONES Mike [GBR] 2566
- MAHONY Paul [GBR] 2510
- MURATA Fukuji [JPN] 2471
- GUILLERMO BOUCHSPIES Marco Antonio [MEX] 2449
- CECCARELLI Vincent [FRA] 2441
- BOGDANOV Alexander [RUS] 2440
- WEISSHAAR Thomas [DEU] 2367
- CHAKOVETS Alexander [RUS] 2354
- KOUDELA Jiri [CZE] 2342
- POMMIER Jerome [FRA] 2337
- NAKAZATO Hirokazu [JPN] 2288
- THUIN Jean Luc [FRA] 2198
- DIATCHENKO Vassily [RUS] 2149
- KANEKO Tokihisa [JPN] 2136
- CHOLLOU Ronan [FRA] 2005
- PIETRUCCI Mauro [ITA] 1921
- HERMAN Vit [CZE] 1913
- LIANG Liuling [CHN] 1854
- VIGOUROUX Michel [FRA] 1769
- ANDRLIK Zdenek [CZE] 1690
- ZHANG Jinbao [CHN] 1676
- VELYCHKO Oleksandr [UKR] 1646
- KIM Seong Young [KOR] 1574
- PROCEK Vladimir [CZE] 1520
- 45. MANKOWSKI Leszek [POL] 1381
- IGARASHI Ryoya [JPN] 1333
- BUKHTIYAROV Vadim [RUS] 1239
- GAO Desong [CHN] 880
- SZILAGYI Claudia [ROM] 624
- MATSUO Etsushi [JPN] 508
- KECK Bernhard [DEU] 436
- CHEON Man Pil [KOR] 301
- RAKOV Oleksiy [UKR] 244
- PROKOP Oleksandr [UKR] 0
- ZARAMELLA Massimo [ITA] 0
New Microlight Classes Championships
Nagykanizsa, Hungary 2002 EPC
Totals – PPG class – Official Scores
1 Pavel Stepan [CZE] 4420
2 Ronan Chollou [FRA] 4180
3 Sylvain Moisseron [FRA] 4084
4 Carlos Canizares [ESP] 3861
5 Werenc Robert [POL] 3847
6 Francisco Escolar [ESP] 3795
7 Vasili Diatchenko [RUS] 3789
8 Vadim Bukhtiyarov [RUS] 3690
9 Thomas Keller [GER] 3627
10 Noel Humphreys [GBR] 3627
11 Alexandre Bogdanov [RUS] 3548
12 Dani Martinez [ESP] 3526
13 Bruno Vezzoli [FRA] 3452
14 Cesar Maldonado [ESP] 3325
15 Pavel Brezina [CZE] 3292
16 Johan Bossuyt [BEL] 3285
17 Richard Meredith-Hardy [GBR] 3255
18 Mike Campbell-Jones [GBR] 3230
19 Krzysztof Kaczynski [POL] 3198
20 Vladimir Procek [CZE] 3183
21 Igor Potapkin [RUS] 3115
22 Balint Biro [HUN] 2972
23 Jerome Pommier [FRA] 2911
24 Ramon Morillas [ESP] 2717
25 Igor Marentie [SLO] 2658
26 Tristan Guillabeau [FRA] 2649
27 Jos Vandenbroucke [BEL] 2642
28 Nino Muelas [ESP] 2615
29 Gintaras Gaudiesus [LIT] 2574
30 Jiri Sramek [CZE] 2541
31 Witold Kusiak [POL] 0 2472
32 Jozef Kacer [CZE] 2449
33 Miklos Gibert [HUN] 2263
34 Maciej Zaczeniuk [POL] 2248
35 Leszek Mankowski [POL] 2233
36 Bart Van Den Eeckhaut [BEL] 2171
37 Eduard Holanek [CZE] 2101
38 Alexandre Chakovets [RUS] 2073
39 Korzeb Przemyslaw [POL] 2043
40 Jurgis Smarlvskis [LIT] 2035
41 Pascal Campbell-Jones [GBR] 2025
42 Tibor Farkas [HUN] 1811
43 Valdimir Makurin [RUS] 1700
44 Estelle Chevalier [FRA] 1678
45 Roman Hegedus [HUN] 1594
46 Claudia Szilagyi [ROM] 1473
47 Erno Vegh [HUN] 1425
48 Vit Herman [CZE*] 1059
49 Peter Ambrozy [HUN] 234
WORLD PARAMOTOR CHAMPIONSHIPS 2003
Long Marston (GBR)
- MORILLAS Ramon [ESP] 6982
- MARTINEZ Dani [ESP] 6594
- MOISSERON Sylvain [FRA] 6578
- POMMIER Jerome [FRA] 6344
- ROUANET Mathieu [FRA] 6265
- 6. WERENC Robert [POL] 6258
- BAILEY Paul [GBR] 6252
- PROCEK Vladimir [CZE] 6224
- BREZINA Pavel [CZE] 6190
- CARNET Michel [GBR] 6160
- ESCOLAR ROBLES Francisco [ESP] 6041
- CECCARELLI Vincent [FRA] 6013
- MUELAS PEÑA Nino [ESP] 6005
- SALINAS Laurent [FRA] 5858
- BOSSUYT Johan [BEL] 5746
- APPEL Armin [DEU] 5660
- CHOLLOU Ronan [FRA] 5592
- MALDONADO GARCÍA César [ESP] 5526
- KACER Josef [CZE] 5512
- CAÑIZARES SERRA Carlos [ESP] 5377
- LUFI Arnon [ISR] 5318
- IGARASHI Ryoya [JPN] 5312
- NAKAZATO Hirokazu [JPN] 5220
- VANNESTE Koenraad [BEL] 5200
- ANDRLIK Zdenek [CZE] 5164
- 26. MANKOWSKI Leszek [POL] 4998
- VANDENBROUCKE Jos [BEL] 4929
- SALAVA Frantisek [CZE] 4926
- 29. KACZYNSKI Krzysztof [POL] 4848
- 30. MACIEJ Zaczeniuk [POL] 4697
- HUMPHREYS Noel [GBR] 4610
- SRAMEK Jiri [CZE] 4557
- 33. KUSIAK Witold [POL] 4466
- IWATA Yukio [JPN] 4458
- CAMPBELL-JONES Pascal [GBR] 4363
- SEKIGUCHI Nobuo [JPN] 4227
- VAN DEN EECKHAUT Bart [BEL] 4052
- 38. PASKA Adam [POL] 3999
- KANEKO Tokihisa [JPN] 3787
- CAMPBELL-JONES Mike [GBR] 3617
- ASHEKIN Alexey [RUS] 3492
- ALZHARANI Ahmed [SAU] 3144
- ORLOVAS Grigorijus [LTU] 3106
- MAKURIN Vladimir [RUS] 3066
- ISOMAKI Aarno [FIN] 3066
- LEBLICQ Jean-yves [BEL] 2796
- SOINI Jukka [FIN] 2766
- GAUDIESIUS Gintaras [LTU] 2617
- HINZER Karl [GBR] 2274
- TAKANEN Jari [FIN] 2185
- KINPARA Eiji [JPN] 1951
PPG Team scores FINAL
Team Total
- FRAU 21057
- ESP 20618
- CZE 19461
- GBR 18437
- 5. POL 18155
- JPN 6684
- BEL 16665
- FIN 8017
- RUS 6558
- LTU 5723
- DEU 5660
- ISR 5318
- SAU 3144
EUROPEAN PARAMOTOR CHAMPIONSHIPS 2004 ((EPC)
Castelo Branco (ESP)
Mistrzostwa nie rozegrane
Dyrektor Konkursu |
Mike Campbell-Jones |
World Microlight Championships (WPC) 2005
Levroux, France, 20-28 August 2005
Class PF1
- 005 FRA Mathieu ROUANET 833 500 699 – 436 867 389 1000 889 – 5613 1
- 016 GBR Michel CARNET 541 250 1000 – 453 815 377 1000 924 – 5360 2
- 033 FRA Tristan GUILLABEAU 833 483 769 – 381 595 348 1000 839 – 5248 3
- 017 FRA Ronan CHOLLOU 833 500 769 – 358 643 473 1000 630 – 5206 4
- 052 CZE Frantisek SALAVA 1000 433 615 – 480 679 407 1000 542 – 5156 5
- 010 BEL Johan BOSSUYT 962 500 692 – 462 546 371 1000 245 – 4778 6
- 034 FRA Laurent SALINAS 620 467 420 – 407 666 310 1000 766 – 4656 7
- 035 FRA Nicolas SALINAS 833 500 350 – 429 555 410 1000 560 – 4637 8
- 045 ESP Cesar MALDONADO 487 500 692 – 375 420 391 1000 766 – 4631 9
- 009 CZE Pavel BREZINA 370 483 559 – 500 523 407 1000 535 – 4377 10
- 036 GBR Dave HAIRS 107 483 839 – 228 807 379 1000 519 – 4362 11
- 051 CZE Josef KACER 643 500 692 – 471 542 364 714 407 – 4333 12
- 050 JPN Ryoya IGARASHI 107 500 538 – 387 677 408 1000 597 – 4214 13
- 053 CZE Pavel STEPAN 449 500 538 – 421 571 301 714 511 – 4005 14
- 025 ESP Nino MUELAS PENA 107 500 769 – 414 417 310 1000 397 – 3914 15
- 002 ESP Dani MARTINEZ 107 250 692 – 490 548 314 1000 511 – 3912 16
- 041 DEU Armin APPEL 577 433 489 – 421 449 344 857 304 – 3874 17
- 057 RUS Mikhail CHIKUROV 705 433 559 – 281 427 237 857 272 – 3771 18
- 008 CZE Vladimir PROCEK 73 417 559 – 471 622 367 714 536 – 3759 19
- 059 RUS Vladimir MAKURIN 376 500 420 – 429 386 282 1000 281 – 3674 20
- 003 FRA Sylvain MOISSERON 107 467 559 – 387 545 59 1000 531 – 3655 21
- 046 ESP Josep Maria SOLA 662 483 420 – 329 309 326 857 98 – 3484 22
- 001 ESP Ramon MORILLAS 171 483 0 – 500 0 302 1000 1000 – 3456 23
- 058 RUS Fedor POSTNOV 107 500 280 – 453 584 348 857 239 – 3368 24
- 014 BEL Stefaan MICHILS 0 500 492 – 296 684 0 857 519 – 3348 25
- 031 CAN David SIGIER 235 500 538 – 0 443 393 1000 103 – 3212 26
- 27. 048 POL Adam CEGIELKA 359 500 280 – 462 153 268 857 322 – 3201 27
- 015 BEL Vincent VAN POTTELSBERGHE 321 483 692 – 316 0 247 857 253 – 3169 28
- 018 RUS Alexander BOGDANOV 278 250 0 – 490 412 313 1000 116 – 2859 29
- 30. 026 POL Adam PASKA 175 467 489 – 0 0 315 1000 230 – 2676 30
- 037 GBR Paul HALLATT 107 387 280 – 333 0 314 1000 201 – 2622 31
- 054 ITA Giuseppe TOLLI 107 483 462 – 241 0 298 1000 0 – 2591 32
- 022 BEL Thierry MOREAU 188 417 420 – 211 443 0 714 177 – 2570 33
- 34. 027 POL Krzysztof ROMICKI 73 250 489 – 375 0 408 800 131 – 2526 34
- 011 BEL Christopher STRUBBE 321 250 350 – 159 401 250 714 80 – 2525 35
- 023 BEL Philippe HAULAIT 107 450 350 – 213 365 203 714 112 – 2514 36
- 012 CZE Jiri KOUDELA 0 500 210 – 3 353 255 1000 148 – 2469 37
- 38. 047 POL Jaroslaw BEKIER 107 383 84 – 276 0 348 1000 253 – 2451 38
- 064 RUS Andrej PTASHNIK 107 250 0 – 306 452 313 1000 0 – 2428 39
- 028 ITA Pasquale BIONDO 107 250 385 – 353 0 0 857 344 – 2296 40
- 038 AUT Bruno INNERHOFER 107 500 168 – 155 0 198 1000 144 – 2272 41
- 029 GBR Noel HUMPHREYS 0 250 70 – 228 341 286 714 334 – 2223 42
- 056 ITA Sandro PASSERI 201 483 385 – 258 0 342 0 277 – 1946 43
- 019 GBR Jansy KELLY 107 170 210 – 216 0 329 714 149 – 1895 44
- 039 CHN Desong GAO 107 400 308 – 293 0 232 429 103 – 1872 45
- 040 CHN Mingji WANG 107 500 615 – 166 341 0 0 120 – 1849 46
- 47. 049 POL Maciej ZACZENIUK 143 483 280 – 490 0 333 0 39 – 1768 47
- 030 MCO Estelle CHEVALIER 73 250 0 – 296 0 279 714 138 – 1750 48
- 044 ESP Carlos CANIZARES 498 250 0 – 0 0 342 0 535 – 1625 49
- 020 GBR Robert KELLY 0 170 0 – 304 0 283 714 82 – 1553 50
- 055 ITA Stefano BOLOGNINI 107 250 0 – 170 0 94 857 74 – 1552 51
- 024 ITA Mario PERFETTI 0 353 0 – 33 0 0 571 86 – 1043 52
- 032 SAU Ahmed AL ZAHRANI 107 400 140 – 255 0 0 0 0 – 902 53
- 065 RUS Vladimir SHUKAYLO 158 250 210 – 6 0 0 0 58 – 682 54
- 066 CHN Ke ZHANG 107 0 168 – 0 0 0 0 0 – 275 55
Team Scores Class PF1
- FRA 2499 1500 2237 – 1272 2176 1272 3000 2494 – 16450 1
- CZE 2092 1500 1866 – 1451 1872 1181 3000 1613 – 14575 2
- ESP 1647 1483 2153 – 1404 1385 1059 3000 2301 – 14432 3
- GBR 755 1120 2119 – 1090 1963 1085 3000 1777 – 12909 4
- BEL 1604 1483 1876 – 1074 1673 868 2714 1017 – 12309 5
- RUS 1359 1433 1259 – 1372 1463 974 3000 792 – 11652 6
- 7. POL 677 1450 1258 – 1327 153 1089 2857 805 – 9616 7
- ITA 415 1319 1232 – 852 0 734 2714 707 – 7973 8
- JPN 107 500 538 – 387 677 408 1000 597 – 4214 9
- CHN 321 900 1091 – 459 341 232 429 223 – 3996 10
- DEU 577 433 489 – 421 449 344 857 304 – 3874 11
- CAN 235 500 538 – 0 443 393 1000 103 – 3212 12
- AUT 107 500 168 – 155 0 198 1000 144 – 2272 13
- MCO 73 250 0 – 296 0 279 714 138 – 1750 14
- SAU 107 400 140 – 255 0 0 0 0 – 902 15
EUROPEAN PARAMOTOR CHAMPIONSHIPS 2004 ((EPC)
Chozas de Abajo, León, Spain, 19-26 August
GENERAL CLASSIFICATION PF1
- 018 FRA Mathieu ROUANET 987 250 482 250 529 664 418 920 958 969 6427 1
- 005 CZE Pavel BREZINA 915 250 479 175 647 798 396 850 958 955 6423 2
- 015 ESP Ramón MORILLAS 913 250 500 250 706 1000 387 892 958 505 6361 3
- 024 GBR Dave HAIRS 868 250 325 0 1000 812 97 1000 958 1000 6310 4
- 022 FRA Tristan GUILLABEAU 988 250 418 250 529 803 386 891 958 835 6308 5
- 027 GBR Michel CARNET 954 250 491 0 941 863 342 695 895 833 6264 6
- 001 CZE Pavel STEPAN 1000 250 415 0 647 692 292 850 1000 262 5408 7
- 006 CZE Josef KACER 990 250 438 75 647 649 420 787 875 269 5400 8
- 007 CZE Vladimir PROCEK 810 250 428 250 647 566 346 527 875 612 5311 9
- 021 FRA Nicolas SALINAS 936 250 423 75 529 756 345 733 795 359 5201 10
- 009 ESP Cesar MALDONADO 754 250 439 250 471 581 500 653 910 353 5161 11
- 013 ESP Nino MUELAS 642 250 428 200 529 613 359 769 923 151 4864 12
- 019 FRA Frederic MALLARD 918 250 409 0 529 510 349 753 833 309 4860 13
- 14. 033 POL Krzysztof KACZYNSKI 959 250 480 0 588 195 275 874 917 211 4749 14
- 010 ESP Jose María SOLÁ 896 250 406 125 471 356 277 842 910 147 4680 15
- 020 FRA Laurent SALINAS 987 250 379 250 529 599 0 644 819 221 4678 16
- 011 ESP Juan José GARCIA 974 250 484 200 529 400 453 148 917 249 4604 17
- 18. 031 POL Krzysztof KAMINSKI 591 250 447 50 706 397 346 730 750 231 4498 18
- 036 CAN David SIGIER 246 250 436 0 706 420 485 720 875 268 4406 19
- 012 ESP Dani MARTINEZ 784 250 390 200 0 468 449 713 792 279 4325 20
- 034 RUS Andrey PTASHNIK 517 250 385 0 529 528 400 626 729 245 4209 21
- 037 DEU Appel ARMIN 862 250 362 0 412 377 311 488 895 216 4173 22
- 004 CZE Tomas BERKA 842 250 325 0 529 830 254 0 833 282 4145 23
- 24. 030 POL Adam PASKA 462 250 210 250 294 465 332 499 472 230 3464 24
- 016 GBR Karen SKINNER 544 250 204 0 353 320 367 287 708 252 3285 25
- 025 GBR Neil SLINGER 675 250 0 0 824 445 0 0 909 0 3103 26
- 008 CZE Marek SCHULZ 583 250 123 50 0 381 265 177 805 318 2952 27
- 017 FRA Tony MENARD 467 250 293 0 471 0 312 166 805 174 2938 28
- 028 GBR Mike CHILVERS 666 250 201 0 0 309 0 408 860 228 2922 29
- 30. 032 POL Adam CEGIELKA 845 250 359 0 0 260 0 40 810 233 2797 30
- 023 GBR Andy PHILLIPS 815 250 290 0 0 287 257 582 0 176 2657 31
- 026 GBR Andy DAVIS 0 250 131 0 471 253 157 324 741 178 2505 32
- 035 BEL Michils STEFAAN 0 250 405 0 0 344 0 0 866 269 2134 33
- 038 HUN Peter AMBROZY 0 250 363 0 0 0 79 0 0 0 692 34
WORLD PARAMOTOR CHAMPIONSHIPS 2007 (WPC)
Changping / Yanqing / Beijing, 1st – 9th of September
Class PF1
- 074 ESP MORILLAS Ramon 869 500 999 1000 1000 – 792 825 369 – 6354 1
- 001 FRA ROUANET Mathieu 981 425 1000 687 857 – 855 851 421 – 6077 2
- 002 GBR CARNET Michel 1000 300 722 687 929 – 843 811 452 – 5744 3
- 046 FRA TOUITOU Michel 893 500 772 450 857 – 899 782 412 – 5565 4
- 016 CAN SIGIER David 895 250 786 464 929 – 951 853 355 – 5483 5
- 004 FRA CHOLLOU Ronan 855 345 810 437 857 – 834 760 471 – 5369 6
- 038 GBR BAILEY Paul 978 250 393 450 929 – 906 916 438 – 5260 7
- 005 CZE SALAVA Frantisek 773 425 784 811 714 – 564 729 403 – 5203 8
- 037 GBR HAIRS Dave 975 250 212 403 929 – 980 881 346 – 4976 9
- 047 FRA VALLÉE Pascal 975 250 536 345 714 – 1000 744 393 – 4957 10
- 028 GBR HINZER Karl 935 425 538 106 714 – 795 749 373 – 4635 11
- 045 FRA MALLARD Fredric 796 300 751 450 571 – 680 577 329 – 4454 12
- 076 ESP SOLÁ Jose María 969 250 327 397 714 – 907 536 331 – 4431 13
- 14. 018 POL KRZYZANOWSKI Grzegorz 894 250 196 500 714 – 839 575 428 – 4396 14
- 061 JPN IGARASHI Ryoya 814 500 575 275 429 – 782 585 421 – 4381 15
- 059 DEU APPEL Armin 899 250 370 416 571 – 929 590 316 – 4341 16
- 041 ESP MALDONADO GARCÍA César 746 425 145 558 643 – 696 649 428 – 4290 17
- 075 ESP GARCIA Juan José 989 250 283 500 429 – 944 457 358 – 4210 18
- 032 CZE BREZINA Pavel 831 250 269 558 643 – 517 635 436 – 4139 19
- 039 GBR BEAUMONT Laura 713 250 269 321 643 – 992 647 303 – 4138 20
- 006 FRA SALINAS Nicolas 826 250 0 464 857 – 647 681 356 – 4081 21
- 033 CZE STEPAN Pavel 722 250 263 687 500 – 744 519 373 – 4058 22
- 081 MCO SIMONET Thierry 798 300 107 416 571 – 646 655 413 – 3906 23
- 030 DEU MAASS Joerg 0 300 792 437 643 – 750 601 370 – 3893 24
- 034 CZE SCHULZ Marek 779 250 132 260 714 – 759 687 295 – 3876 25
- 26. 011 POL KACZYNSKI Krzysztof 815 250 108 687 429 – 656 444 350 – 3739 26
- 064 JPN TAKAHASHI Shinya 872 300 164 397 286 – 775 555 383 – 3732 27
- 087 CHN LIU Chang 754 250 384 558 429 – 370 564 383 – 3692 28
- 29. 012 POL KAMINSKI Krzysztof 0 250 429 450 714 – 786 650 376 – 3655 29
- 035 CZE KOUDELA Jiri 647 250 129 450 357 – 637 790 316 – 3576 30
- 083 CHN HUANG Jinqiu 571 250 324 416 571 – 593 487 362 – 3574 31
- 008 CHN WANG Mingji 785 170 242 464 571 – 367 492 368 – 3459 32
- 33. 043 POL TURCZEWSKI Slawomir 0 250 136 1000 500 – 213 625 445 – 3169 34
- 34. 044 POL ZACZENIUK Maciej 733 250 102 558 500 – 0 592 417 – 3152 35
- 040 GBR CREHAN Simon 475 250 259 355 429 – 444 511 228 – 2951 36
- 020 BEL MICHILS Stefaan 141 500 298 278 571 – 502 412 142 – 2844 37
- 014 ZAF GIBSON Anthony (tony) 0 250 370 476 643 – 119 496 481 – 2835 38
- 024 ZAF CALITZ Martin 749 250 105 397 429 – 128 509 264 – 2831 39
- 056 CAN POMERLEAU Claude 0 250 174 351 571 – 653 394 383 – 2776 40
- 009 BEL STRUBBE Christopher 899 170 59 253 429 – 98 506 314 – 2728 41
- 062 JPN MUKUMOTO Seiji 619 250 168 252 500 – 0 595 307 – 2691 42
- 026 ZAF PICKERSGILL Keith 0 250 342 311 429 – 421 561 346 – 2660 43
- 031 GBR CHILVERS Mike 0 250 145 192 500 – 521 500 500 – 2608 44
- 027 ZAF CALITZ Jan (callie) 744 170 83 0 429 – 405 543 216 – 2590 45
- 055 CAN LIMOGES Benoit 294 250 134 290 571 – 129 546 275 – 2489 46
- 080 THA MACAK George 0 250 136 811 0 – 357 515 383 – 2452 47
- 088 CHN YAN Xueyan 725 250 352 13 214 – 0 606 273 – 2433 48
- 058 CAN SIGIER Eric 581 250 78 218 429 – 304 243 271 – 2374 49
- 029 BEL MOREAU Thierry 0 500 0 338 214 – 499 419 383 – 2353 50
- 021 BEL VERSCHUEREN Rene 0 300 87 257 357 – 655 365 309 – 2330 51
- 068 RUS POSTNOV Fedor 511 90 65 437 214 – 115 435 424 – 2291 52
- 084 CHN ZHANG Ke 512 250 31 386 357 – 64 323 313 – 2236 53
- 054 CAN BEAULIEU Benoit 755 250 119 0 357 – 0 372 324 – 2177 54
- 086 CHN ZHAO Hanming 0 250 0 360 500 – 95 453 250 – 1908 55
- 057 CAN SIGIER Danielle 271 250 121 360 214 – 55 313 295 – 1879 56
- 051 BRA MENIN Marcelo 314 0 0 284 214 – 258 529 240 – 1839 57
- 010 BEL VAN POTTELSBERGHE Vincent 0 350 83 346 0 – 237 490 237 – 1743 58
- 077 ESP GUERRA Javier 0 250 150 246 357 – 0 361 286 – 1650 59
- 036 ZAF ROODT Dawie 0 250 144 215 0 – 50 558 407 – 1624 60
- 067 KOR KIM Jong-min 0 250 151 245 214 – 73 481 79 – 1493 61
- 079 THA MUENPHUKHJAO Kroekrit 0 250 62 246 214 – 0 346 237 – 1355 62
- 052 BRA PEREIRA Valtemir 238 250 37 211 143 – 162 0 164 – 1205 63
- 066 KOR LEE Ki-ik 0 250 105 278 286 – 41 0 100 – 1060 64
- 063 JPN ASAHI Nagateru 0 250 82 0 0 – 70 433 174 – 1009 65
- 069 NLD VAN HATTEM Hans (johan) 0 250 85 0 0 – 0 0 72 – 407 66
- 042 THA PROMNAREE Saman 0 0 0 0 0 – 0 296 0 – 296 67
- 053 CAN SALINAS Laurent 0 0 0 0 0 – 0 0 0 – 0 68
- 049 SAU ALZAHRANI Faisal 0 0 0 0 0 – 0 0 0 – 0 68
- 050 SAU ALZAKRI Fahad 0 0 0 0 0 – 0 0 0 – 0 68
- 065 KOR HONG Sung-man 0 0 0 0 0 – 0 0 0 – 0 68
- 085 CHN LIU Haipeng 0 0 0 0 0 – 0 0 0 – 0 68
Team Classification
Class PF1
- FRA 2849 1270 2582 1601 2571 0 2754 2393 1304 – 17324 1
- GBR 2953 975 1653 1540 2787 0 2878 2608 1390 – 16784 2
- ESP 2827 1175 1665 2058 2357 0 2643 2049 1155 – 15929 3
- CZE 2383 925 1316 2056 2071 0 2140 2206 1212 – 14309 4
- 5. POL 2442 750 761 2245 1928 0 2281 1867 1290 – 13564 5
- CAN 2231 750 1094 1175 2071 0 1908 1793 1062 – 12084 6
- CHN 2264 750 1060 1438 1642 0 1330 1662 1113 – 11259 7
- JPN 2305 1050 907 924 1215 0 1627 1735 1111 – 10874 8
- ZAF 1493 750 856 1184 1501 0 954 1662 1234 – 9634 9
- BEL 1040 1350 468 962 1357 0 1656 1415 1006 – 9254 10
- DEU 899 550 1162 853 1214 0 1679 1191 686 – 8234 11
- THA 0 500 198 1057 214 0 357 1157 620 – 4103 12
- MCO 798 300 107 416 571 0 646 655 413 – 3906 13
- BRA 552 250 37 495 357 0 420 529 404 – 3044 14
- KOR 0 500 256 523 500 0 114 481 179 – 2553 15
- RUS 511 90 65 437 214 0 115 435 424 – 2291 16
- NLD 0 250 85 0 0 0 0 0 72 – 407 17
- SAU 0 0 0 0 0 0 0 0 0 – 0 18
Class PL1
- 115 ESP CRESPO VALDÉZ Daniel 1000 350 546 1000 417 678 741 407 466 – 5605 1
- 2. 111 POL KUDASZEWICZ Tomasz 688 350 298 892 167 1000 1000 552 409 – 5356 2
- 116 CZE MACHARTOVÁ Michaela 0 250 1000 724 833 620 228 706 352 – 4713 3
- 4. 121 POL ROMICKI Krzysztof 926 250 675 425 333 500 360 574 471 – 4514 4
- 104 CZE MATOUSEK Petr 0 250 757 603 583 572 585 649 433 – 4432 5
- 127 ESP ESCOLAR Francisco José 0 250 213 665 750 758 504 613 420 – 4173 6
- 109 DEU HICKEN Jens 845 250 251 376 500 316 511 610 318 – 3977 7
- 118 GBR SHEPHERD Andrew 813 250 183 466 583 264 352 540 333 – 3784 8
- 126 ESP REDONDO Alfonso 0 250 193 803 417 845 171 464 500 – 3643 9
- 10. 112 POL PASKA Adam 766 250 213 360 583 290 212 431 392 – 3497 10
- 114 DEU KRUEGER-SPRENGEL Richard 0 250 47 492 667 417 870 562 125 – 3430 11
- 119 GBR KELLY Jansy 0 250 329 222 1000 357 83 990 113 – 3344 12
- 120 ESP ARANDA Cristobal 678 250 243 0 500 572 672 0 279 – 3194 13
- 107 CHN GAO Desong 732 250 334 203 500 120 0 676 283 – 3098 14
- 15. 129 POL BALCERZEWSKI Jaroslaw 0 250 224 551 333 461 0 551 326 – 2696 15
- 108 CHN DENG Xinsong 651 90 27 297 500 417 98 349 87 – 2516 16
- 123 KAZ BREUSSOV Alexsey 0 250 47 408 250 275 205 403 226 – 2064 17
- 125 KOR NA Ki-il 0 350 150 249 333 229 0 293 291 – 1895 18
- 124 KAZ ROMANENKO Andrey 0 0 0 0 0 0 0 0 0 – 0 19
- 105 CZE KRIVANEK Michal 0 0 0 0 0 0 0 0 0 – 0 19
Team Classification Classes PL
- ESP 2670 850 1002 3352 2667 3281 2917 2477 1886 – 21102 1
- CZE 740 800 2757 2327 2416 1192 1517 2189 1092 – 15030 2
- 3. POL 2380 850 1197 1868 1249 1961 1572 1677 1272 – 14026 3
- DEU 845 500 298 868 1167 733 1381 1172 443 – 7407 4
- GBR 813 500 512 688 1583 621 435 1530 446 – 7128 5
- CHN 1383 340 361 500 1000 537 98 1025 370 – 5614 6
- AUT 1000 250 218 562 909 0 824 0 219 – 3982 7
- KAZ 0 250 47 408 250 275 205 403 226 – 2064 8
- KOR 0 350 150 249 333 229 0 293 291 – 1895 9
Class PF2
- 303 LTU SMARLOVSKIS Jurgis / Arturas 1000 250 351 894 1000 0 1000 847 279 – 5621
- 2. 302 POL KRUPA Piotr / DZIOK Magdalena 979 250 248 1000 500 531 729 831 500 5568
- 304 GBR KEMP John / KEMP Tom 897 350 416 720 900 742 274 690 406 – 5395
- 301 MCO FREDERIC Jacques / ALBERT Natalie 0 250 1000 720 800 1000 0 895 449 – 5114
- 305 JPN HAGIWARA Mitsuru / TAKAHATA Kyoko 0 170 325 0 100 873 418 385 238 – 2509
EUROPEAN PARAMOTOR CHAMPIONSHIPS 2008 ((EPC)
Łomża Poland 29th July to 9th August 2008
Class PL2
- 303 DEU Barthel GUNAR / Peter SHULZ 250 1000 541 1000 447 500 3738 1
- 301 ESP Cristobal ARANDA / Manuel TORNE 250 581 1000 261 836 347 3275 2
- 311 RUS Kirill EKIMOV / Jury NIKOLAEV 500 0 689 290 1000 470 2949 3
- 4. 309 POL Piotr DUDEK / Dominik DUDEK 250 757 918 263 467 277 2932 4
- 304 CZE Lubomir ZAVORKA / Rostislav RYLKA 425 760 721 0 593 222 2721 5
- 306 CZE Jiri SRAMEK / Jarmila FOJTU 350 760 820 353 0 344 2627 6
- 305 CZE Milos VACLAV / Vera BRYCHTOVA 250 885 377 307 364 284 2467 7
- 307 LTU Grigorijus ORLOVAS / Julius GELSVARDAS 250 537 511 220 364 301 2183 8
- 9. 310 POL Piotr KRUPA / Jaroslaw BALCERZEWSKI 140 726 420 0 411 298 1995 9
- 302 LTU Elegijus GOLSAC / Ricardas MATICKAS 170 577 377 196 462 204 1986 10
- 11. 308 POL Kamil ANTKOWIAK / Michał LUSIAK 0 864 0 102 0 122 1088 11
Team Classification Class PL2
- CZE 1025 2405 1918 660 957 850 7815 1
- 2. POL 390 2347 1338 365 878 697 6015 2
- LTU 420 1114 888 416 826 505 4169 3
- DEU 250 1000 541 1000 447 500 3738 4
- ESP 250 581 1000 261 836 347 3275 5
- RUS 500 0 689 290 1000 470 2949 6
Class PF1
- 012 ESP Juan Jose GARCIA DE ABAJO 350 949 825 829 870 432 4255 1
- 003 ESP Ramon MORILLAS 425 759 877 758 1000 434 4253 2
- 001 FRA Mathieu ROUANET 250 953 895 813 582 369 3862 3
- 4. 048 POL Grzegorz KRZYZANOWSKI 250 977 491 1000 623 477 3818 4
- 037 CZE Frantisek SALAVA 300 907 702 585 900 415 3809 5
- 020 FRA Nicolas SALINAS 250 963 614 773 646 107 3353 6
- 7. 047 POL Adam CEGIELKA 250 792 614 577 641 418 3292 7
- 040 CZE Tomas BERKA 250 742 772 338 658 404 3164 8
- 005 GBR Mike CHILVERS 300 992 632 422 651 130 3127 9
- 016 FRA David MUZELLEC 300 957 456 574 394 433 3114 10
- 004 GBR Michel CARNET 250 0 1000 301 997 478 3026 11
- 12. 042 POL Emilia PLAK 500 633 667 371 569 271 3011 12
- 13. 044 POL Kamil MANKOWSKI 250 892 456 329 641 395 2963 13
- 017 FRA Pascal VALLEE 500 0 684 684 590 500 2958 14
- 015 ESP Francisco Jose GUERRA MOYANO 425 638 491 604 653 93 2904 15
- 038 CZE Jiri KOUDELA 250 734 684 226 653 356 2903 16
- 011 ESP Cesar MALDONADO 300 949 379 525 327 417 2897 17
- 018 FRA Alexandre MATEOS 500 0 667 684 659 333 2843 18
- 014 ESP Jose Maria SOLA ARMADANS 250 976 509 440 535 96 2806 19
- 050 ITA Pasquale BIANDO 250 740 719 0 679 311 2699 20
- 023 DEU Jorg-Thorsten MAAB 250 359 561 581 480 429 2660 21
- 22. 046 POL Maciej ZACZENIUK 250 811 456 699 0 443 2659 22
- 039 CZE Zdenek REZNICEK 250 1000 509 345 114 377 2595 23
- 041 CZE Marek SCHULZ 250 924 579 294 441 97 2585 24
- 049 ITA Raffaele BENETTI 300 767 365 422 300 409 2563 25
- 013 ESP Javi GUERRA MOYANO 500 728 754 257 0 312 2551 26
- 055 BEL Stefaan MICHILS 425 753 579 0 547 198 2502 27
- 006 GBR Neil SLINGER 300 495 807 473 0 391 2466 28
- 054 ITA PASSERI Sandro 250 937 509 344 0 424 2464 29
- 007 GBR Laura TURNER 250 857 435 237 446 120 2345 30
- 002 CZE Pavel BREZINA 170 900 575 273 0 384 2302 31
- 056 BEL Vincent van POTTELSBERGHE 425 753 351 269 234 260 2292 32
- 33. 045 POL Krzysztof KACZYNSKI 500 0 526 315 535 394 2270 33
- 021 FRA Aurelien GANAYE 250 0 667 302 686 354 2259 34
- 35. 043 POL Piotr TRZYNSKI 250 699 561 375 0 365 2250 35
- 010 GBR Henry GLASSE 250 803 754 0 0 402 2209 36
- 030 EST Paap KOLAR 425 572 337 310 428 118 2190 37
- 052 ITA Stefano BOLOGNINI 300 453 316 225 438 332 2064 38
- 051 ITA Angela CIUFFOLETTI 250 549 365 303 334 206 2007 39
- 036 LTU Mindaugas STARAS 250 528 267 277 320 277 1919 40
- 019 FRA Coralie MATEOS 425 165 561 0 659 105 1915 41
- 024 BRA Marcelo Alexandre MENIN 250 0 649 312 458 216 1885 42
- 029 PRT Daniel LOPES 250 525 298 209 225 286 1793 43
- 031 LTU Raimondas PUNDINAS 300 488 281 269 192 241 1771 44
- 057 RUS Fedor POSTNOV 250 317 211 250 550 188 1766 45
- 034 LTU Arturas SMARLOVSKIS 190 630 421 249 0 247 1737 46
- 053 ITA Oscar MISTRI 250 611 246 193 339 66 1705 47
- 008 GBR Tom KEENE 250 0 684 211 440 102 1687 48
- 028 PRT Antonio SIMOES 170 604 323 0 352 219 1668 49
- 035 LTU Andrius SMARLOVSKIS 250 436 386 0 240 324 1636 50
- 033 LTU Tomas RAIBIKIS 250 576 70 139 340 216 1591 51
- 058 RUS Alexander MURSKY 425 0 28 499 300 308 1560 52
- 026 BRA Acir Rocha KENIG 250 0 544 190 274 261 1519 53
- 025 BRA Flavio LYSZKOWSKI PINHEIRO 425 0 544 183 0 266 1418 54
- 022 DEU Armin APPEL 170 0 404 236 0 368 1178 55
- 027 BRA Valtemir PEREIRA 0 0 561 109 159 206 1035 56
- 032 LTU Aivaras AKRAMAS 250 0 439 250 0 89 1028 57
- 009 GBR Andrew McMAHON 170 0 474 0 0 366 1010 58
Team Classification Class PF1
- ESP 1350 2874 2456 2191 2523 1283 12677 1
- FRA 1425 2873 2246 2270 2004 1302 12120 2
- 3. POL 1250 2680 1842 2276 1905 1338 11291 3
- GBR 850 2652 2561 1196 2094 1271 10624 4
- CZE 800 2831 2158 1268 2211 1203 10471 5
- ITA 850 2444 1593 1069 1456 1165 8577 6
- LTU 800 1734 1246 796 900 848 6324 7
- BRA 925 0 1754 685 891 743 4998 8
- BEL 850 1506 930 269 781 458 4794 9
- DEU 420 359 965 817 480 797 3838 10
- PRT 420 1129 621 209 577 505 3461 11
- RUS 675 317 239 749 850 496 3326 12
- EST 425 572 337 310 428 118 2190 13
Class PF2
- 102 FRA Michel TOUITOU / Tristan GUILLABEAU 250 967 963 1000 818 437 4435 1
- 104 CZE Vladimir PROCEK / Michal BEDNARIK 250 837 681 806 997 329 3900 2
- 103 FRA Christophe CHARON / Laurence CAPIEU 250 967 800 345 1000 262 3624 3
- 4. 105 POL Witold KUSIAK / Piotr KACZYNSKI 250 1000 1000 617 0 500 3367 4
- 101 LTU Gintaras GAUDIESIUS / Otas GAUDIESIUS 250 967 778 0 712 394 3101 5
- 106 ESP Jose LAMAS PASCUAL / Ramon LOPEZ 0 0 0 0 0 0 0 6
- 107 GBR Barnaby TOWNSEND / Dave SMITH 0 0 0 0 0 0 0 6
- 108 DEU Helmut SHMIDT / Gunther BACH 0 0 0 0 0 0 0 6
Team Classification Class PF2
- FRA 500 1934 1763 1345 1818 699 8059 1
- CZE 250 837 681 806 997 329 3900 2
- 3. POL 250 1000 1000 617 0 500 3367 3
- LTU 250 967 778 0 712 394 3101 4
Class PL1
- 205 ESP Alfonso REDONDO 300 216 1000 1000 1000 500 4016 1
- 203 CZE Michal KRIVANEK 425 722 868 903 576 376 3870 2
- 217 CZE Petr MATOUSEK 250 822 711 531 898 404 3616 3
- 4. 212 POL Krzysztof ROMICKI 250 804 500 819 584 441 3398 4
- 204 ESP Francisco ESCOLAR 425 399 737 857 446 490 3354 5
- 219 CZE Jozka KACER 250 769 737 520 484 481 3241 6
- 202 CZE Michaela MACHARTOVA 100 846 816 267 749 329 3107 7
- 8. 216 POL Adam PASKA 350 413 789 365 719 421 3057 8
- 218 CZE Zdenek ANDRLIK 500 874 421 629 297 280 3001 9
- 10. 211 POL Tomasz KUDASZEWICZ 300 743 711 0 580 477 2811 10
- 208 DEU Jens HICKEN 170 911 632 0 699 393 2805 11
- 12. 213 POL Wojciech PIERZYNSKI 250 679 447 367 420 357 2520 12
- 209 DEU Richard KRUGER-SPRENGEL 250 1000 632 208 398 0 2488 13
- 206 ESP David CASTILLEJOS 425 771 316 317 289 0 2118 14
- 207 LTU Jurgis SMARLOVSKIS 300 0 684 272 567 259 2082 15
- 210 DEU Ronny SEIDEL 250 543 553 0 319 357 2022 16
- 222 LTU Gytenis ORLOVAS 250 302 368 217 542 213 1892 17
- 221 LTU Jonas MIKLOVIS 425 0 500 0 345 211 1481 18
- 220 LTU Valentinas POUILAS 265 372 421 0 265 103 1426 19
- 20. 215 POL Agata CHMIELAK 250 0 463 0 430 102 1245 20
- 21. 214 POL Maciej HORBOWSKI 250 0 474 0 286 0 1010 21
Team Classification Class PL1
- CZE 1175 2542 2421 2063 2223 1261 11685 1
- 2. POL 900 2226 2000 1551 1883 1339 9899 2
- ESP 1150 1386 2053 2174 1735 990 9488 3
- DEU 670 2454 1817 208 1416 750 7315 4
- LTU 990 674 1605 489 1454 683 5895
2009 World Air Games Final Scoring FAI WAG
June 6 – 13, 2009, Turin, Italy.
Rank No . Nat . Weight (Lbs or KG) zero fuel wt (kg) as flown Wt Wing, Flat Size m˛
- FRA ROUANET Mathieu, 65 kg Pap, Walkerjet 200, 30 kg 3 kg Ozone Viper, 15m˛
- CAN SALINAS Laurent 73 kg HE 120, 120cc, 25kg 0 kg Ozone Viper, 18m˛
- FRA MATEOS Alexandre, 53 kg Miniplane, Top 80, 80cc, 21 kg 2 kg Ozone Viper, 20m˛
- 4. POL TRZYNSKI Piotr 80 kg Fresh Breeze, Simonini, 200cc, 30 kg 0 kg Dudek Plasma 2D 22m˛
- BEL SLABBINCK Chris Jeanette Leon, 85 kg Pap 125, 125 cc, 25 kg 0 kg Paramania Fusion 20m˛
- USA GOIN Jeff, 68 kg Miniplane, Top 80, 80cc, 21 kg 0 kg Axis Pluto, 20.6m˛
- CZE SALAVA Frantisek, 85 kg Nirvana Rodeo 125, 26 kg 0 kg Jojo Nirvana Komaka 19m˛
- 8. POL KUDASZEWICZ Tomasz 75 kg Miniplane, Ventor techno-fly, 125cc, 22 kg 0 kg Dudek Plasma 2D 22m˛
- FRA SALINAS Nicolas, 64 kg Top 80 Miniplane, 80 cc, 80cc 0 kg Paramania Fusion 20m˛
- 10. POL KRZYZANOWSKI Grzegorz, 81 kg Miniplane, Ventor techno-fly, 125cc, 22 kg Dudek Plasma 2D 22m˛
- CZE BREZINA Pavel, 92 kg Nirvana Instinct, NS 200, 200cc, 24 kg 0 kg Nirvana Jojo Katana 16m˛
- CHN WANG Mingji, 65 kg Miniplane, Top 80, 80 cc, 21 kg 0 kg Ozone Viper II 24m˛
- BEL CLAESSENS Cris, 85 kg PXP Fly 100 Evo, 100cc, 25 kg 0 kg Dudek Reaction 29m˛ (yellow)
- USA BASTIAN Chad, 58 kg Miniplane, Top 80, 80cc, 21 kg 0 kg Ozone Rush, 21m˛
- ESP GUERRA Paco, 63 kg PXP, Walkerjet F200, 200 cc 0 kg Paramania Fusion 20m˛
- BEL MICHILS Stefaan, 85 kg Airfer Vitorazzi Evo 100, 100cc, 25 kg 0 kg Ozone Viper 24m˛
- CAN SIGIER David, 95 kg Miniplane, Ros 125, 125cc 0 kg Dudek Plasma 22m˛
- USA KASICA Stanley, 95 kg SD Nomad, Black Devil, 172cc, 30 kg 0 kg Axis Pluto, 20.6m˛
- ITA CIUFFOLETTI Angela, 60 kg PXP, Vittorazzi 100, 100cc, 26 kg 0 kg Nervures Faďal 23.6m˛,
- ESP GARCIA DE ABAJO Juan Jose, 85 kg PXP, Walkerjet F200, 200cc, 29 kg Advance Epsilon 6, 23m˛
- JPN IGARASHI Ryoya, 63 kg Miniplane, Top 80, 80cc 21 kg 0 kg Dudek Plasma 25m˛
- GER KELLER Thomas, 86 kg Fresh Breeze, Simonini, 202cc 0 kg Ozone Viper, 20m˛
2009 World Paramotor Championships WPC
Nové Město nad Metují (CZE)
PF1 individual scores
- Michel CARNET 2 GBR 500 957 857 714 820 544 835 984 457 951 1000 8619 1
- Pavel BREZINA 8 CZE 500 920 929 786 790 598 626 584 329 753 853 7668 2
- Frantisek SALAVA 3 CZE 250 993 714 768 1000 273 626 907 265 927 721 7444 3
- 4. Emilia PLAK 26 POL 250 855 643 911 451 844 752 614 274 818 935 7347 4
- 5. Grzegorz KRZYZANOWSKI 22 POL 420 924 0 857 363 1000 707 938 337 891 892 7329 5
- Jose Maria SOLA 4 ESP 250 1000 1000 911 592 314 781 967 229 377 648 7069 6
- David SIGIER 54 CAN 500 644 571 714 569 267 874 1000 313 587 760 6799 7
- Cesar MALDONADO 6 ESP 500 803 357 893 684 537 403 630 292 796 661 6556 8
- Tomas BERKA 14 CZE 500 763 857 804 750 417 562 554 286 463 589 6545 9
- Dean ELDRIDGE 17 GBR 500 996 357 571 257 195 751 903 329 836 809 6504 10
- Jiri KOUDELA 13 CZE 500 605 857 768 498 244 587 867 208 499 485 6118 11
- Igarashi RYOYA 5 JPN 500 532 429 1000 266 603 607 477 75 847 661 5997 12
- Tom KEENE 16 GBR 250 892 643 750 377 309 644 752 350 371 488 5826 13
- Pavel STEPAN 9 CZE 500 718 1000 679 0 477 474 823 204 624 240 5739 14
- Sandro PASSERI 35 ITA 500 657 429 571 0 699 493 312 404 1000 356 5421 15
- Pascal CAMPBELL-JONES 15 GBR 250 864 571 393 297 646 535 0 339 896 364 5155 16
- Marek SCHULZ 12 CZE 303 0 786 571 410 299 639 942 294 380 518 5142 17
- 18. Kamil MANKOWSKI 24 POL 429 726 0 625 324 300 480 382 320 590 867 5043 18
- Laurent SALINAS 51 CAN 500 0 429 625 186 719 281 414 260 824 777 5015 19
- 20. Piotr TRZYNSKI 25 POL 475 772 357 357 292 262 0 767 295 544 631 4752 20
- Laura TURNER 20 GBR 250 902 786 607 0 84.8 593 965 217 149 189 4742.8 21
- Raffaele BENETTI 32 ITA 500 608 0 696 120 0 337 811 333 297 818 4520 22
- Gunther BOCKSTEINER 47 AUT 436 569 571 339 151 291 478 673 98 349 445 4400 23
- Juan Jose GARCIA DE ABAJO 7 ESP 444 0 0 750 620 291 736 406 374 345 344 4310 24
- Jiri George MACAK 48 THA 250 680 0 393 322 816 495 94 273 353 595 4271 25
- Anthony GIBSON 37 RSA 500 955 143 571 480 263 0 364 351 302 316 4245 26
- Andrew McMAHON 18 GBR 0 767 0 589 209 632 192 201 298 540 743 4171 27
- Pasquale BIONDO 31 ITA 250 626 0 554 393 242 0 278 372 423 942 4080 28
- Keith PICKERSGILL 38 RSA 250 629 0 607 179 852 99 260 368 634 189 4067 29
- Kittiphop PHROMMAT 50 THA 500 591 71 321 161 348 454 225 352 707 200 3930 30
- Paap KOLAR 30 EST 500 0 0 414 71 817 556 87 331 943 206 3925 31
- Tibor TOTH 36 HUN 500 206 571 446 0 222 210 895 311 164 271 3796 32
- Francisco GUERRA 10 ESP 500 654 114 339 303 0 195.2 222 361 170 891 3749.2 33
- Richard BOYD 42 RSA 250 915 0 0 144 282 503 426 320 0 769.6 3609.6 34
- 35. Slawek TURCZEWSKI 23 POL 500 763 0 457 272 284 0 0 306 358 563 3503 35
- Daniel Jorge Ferreira LOPES 28 POR 469 689 0 446 218 297 352 179 253 240 277 3420 36
- Javier GUERRA 11 ESP 90 554 429 518 552 0 454 214 289 252 0 3352 37
- Martin CALITZ 40 RSA 450 829 214 393 300 243 384 0 100 159 239 3311 38
- Oscar MISTRI 34 ITA 485 461 0 500 266 265 380.8 250 111 176 181 3075.8 39
- Benjamin HORGURGER 43 GER 170 0 71 679 266 85 363 359 262 282 353 2890 40
- 41. Miroslaw HOLOWNIA 27 POL 250 0 429 411 37 250 444 489 236 324 0 2870 41
- Valtemir DE SOUZA PEREIRA 45 BRA 420 0 0 518 244 0 465 301 172 334 248 2702 42
- Thawatchai SINGIAM 49 THA 410 8 0 500 196 343 473 0 240 297 220 2687 43
- Neil SLINGER 19 GBR 250 0 429 0 226 281 643 0 325 0 392.8 2546.8 44
- Marcelo Alexandre MENIN 44 BRA 250 516 0 679 0 128.8 204 49 234 163 323 2546.8 44
- Fedor POSTNOV 58 RUS 250 0 214 411 166 202 567 0 369 298 0 2477 46
- Pieter WOLMARANS 39 RSA 250 0 0 446 0 156 455 638 38 209 256.8 2448.8 47
- Jan Petrus CALITZ 41 RSA 250 829 0 0 218 302 112 0 191 251 0 2153 48
- Angela CIUFFOLETTI 33 ITA 250 183 0 536 224 74 149 0 177 240 195 2028 49
- Asahi NAGATERU 29 JPN 250 629 214 429 31 0 345 0 0 0 0 1898 50
- 51. Adam CEGIELKA 21 POL 250 7 0 214 74 308 528 173 271 0 0 1825 51
- Bruno BERTI 52 CAN 250 657 0 0 391 0 0 0 0 244 210 1752 52
- Benoit LIMOGES 53 CAN 250 0 0 429 272 77.6 0 0 0 0 0 1028.6 53
- Danilo Silveira DE SOUZA 46 BRA 250 0 0 429 83 0 0 43 89 0 0 894 54
PF1 team scores
- CZE 1500 2676 2786 2358 2540 1492 1891 2716 909 2304 2163 23335 1
- GBR 1250 2855 2286 2071 1494 1822 2230 2852 1146 2683 2552 23241 2
- 3. POL 1404 2551 1429 2393 1138 2152 1987 2319 963 2299 2694 21329 3
- ESP 1444 2457 1786 2554 1896 1142 1971 2003 1027 1518 2200 19998 4
- ITA 1485 1891 429 1821 883 1206 1211 1401 1109 1720 2116 15272 5
- RSA 1200 2699 357 1624 998 1436 1342 1428 1039 1187 1343 14653 6
- CAN 1250 1301 1000 1768 1232 1064 1155 1414 573 1655 1747 14159 7
- THA 1160 1279 71 1214 679 1507 1422 319 865 1357 1015 10888 8
- JPN 750 1161 643 1429 297 603 952 477 75 847 661 7895 9
- BRA 920 516 0 1626 327 129 669 393 495 497 571 6143 10
- AUT 436 569 571 339 151 291 478 673 98 349 445 4400 11
- EST 500 0 0 414 71 817 556 87 331 943 206 3925 12
- HUN 500 206 571 446 0 222 210 895 311 164 271 3796 13
- POR 469 689 0 446 218 297 352 179 253 240 277 3420 14
- GER 170 0 71 679 266 85 363 359 262 282 353 2890 15
- RUS 250 0 214 411 166 202 567 0 369 298 0 2477 16
PF2 individual scores
- Peter SCHULZ / Kathrin PINKPANK 306 GER 500 846 500 729 786 1000 734 623 492 1000 1000 8210 1
- Aivaras AKRAMAS/Mindaugas SKRUODYS304LTU5001000900 831 762 502 991 912 284 280 352 7314 2
- Vladimir PROCEK / Michal BEDNARIK 301 CZE 500 928 1000 814 936 486 904 523 268 373 222 6954 3
- Radim FRANK / Michal SPURNY 302 CZE 500 777 1000 153 1000 356 656 1000 380 395 348 6565 4
- Angel CARRASCO / David NAVARRO 308 ESP 500 807 700 746 454 331 473 0 230 407 215 4863 5
- 6. Ryszard ZYGADLO / Marta DENIS 307 POL 330 0 300 1000 604 295 889 301 355 184 319 4577 6
- Anton NAUDE / Mias DE KLERK 303 RSA 285 0 600 712 467 152 826 777 239 0 149 4207 7
- Elegijus GOLCAS / Linas MARKEVICIUS 305 LTU 0 676 300 746 0 216 670 885 0 300 0 3793 8
PF2 team scores
- CZE 1000 1705 2000 967 1936 842 1560 1523 648 768 570 13519 1
- LTU 500 1676 1200 1577 762 718 1661 1797 284 580 352 11107 2
- GER 500 846 500 729 786 1000 734 623 492 1000 1000 8210 3
- ESP 500 807 700 746 454 331 473 0 230 407 215 4863 4
- 5. POL 330 0 300 1000 604 295 889 301 355 184 319 4577 5
- RSA 285 0 600 712 467 152 826 777 239 0 149 4207 6
PL1 individual scores
- 1. Tomasz KUDASZEWICZ POL 483 705 154 636 364 1000 454 973 484 0 1000 1000 7253 1
- Petr MATOUSEK CZE 250 780 769 864 606 515 543 886 354 0 541 500 6608 2
- Francisco GUERRA CUBERO ESP 445 683 769 1000 743 483 856 350 305 0 365 507 6506 3
- Alfonso REDONDO ESP 250 0 385 886 440 740 536 858 473 0 851 950 6369 4
- Daniel CRESPO ESP 475 0 308 727 1000 810 365 361 394 0 310 774 5524 5
- Jens HICKEN GER 250 1000 462 455 170 602 599 471 359 0 352 622 5342 6
- 7. Andrzej MALKUSZ POL 500 826 308 477 226 193 461 1000 368 0 146 813 5318 7
- Tomas KLAPER CZE 463 798 385 636 431 304 585 969 221 0 210 232 5234 8
- 9. Krzysztof ROMICKI POL 373 819 154 545 219 249 452 937 446 83 328 330 4935 9
- Andrew SHEPHERD GBR 423 796 308 636 344 73 735 566 207 0 187 422 4697 10
- Martin LEXA CZE 480 551 1000 386 257 0 503 447 348 0 266 156 4394 11
- Zdenek REZNICEK CZE 315 771 0 477 137 586 626 313 407 0 373 310 4315 12
- Francisco ESCOLAR ESP 463 841 77 568 257 752 153 66 328 0 346 318 4169 13
- Ronny SEIDEL GER 250 829 0 341 127 468 328 902 319 0 221 273 4058 14
- Paul JACKSON RSA 250 745 77 545 282 361 515 267 377 0 0 226 3645 15
- Josef WEIS CZE 473 600 385 568 347 0 448 248 257 0 134 124 3584 16
- Richard KRUEGER-SPRENGEL GER 250 527 385 455 175 184 0 443 382 0 127 190 3118 17
- Danial Johannes STRUWIG RSA 278 0 0 509 431 203 565 256 232 0 281 345 3100 18
- 19. Adam PASKA POL 383 0 77 545 196 220 437 368 322 0 283 0 2831 19
- Andrey KOLESNIKOV RUS 250 0 231 455 249 301 0 497 270 0 145 344 2742 20
- Zdenek ANDRLIK CZE 190 595 0 545 290 168 458 192 0 0 224 0 2662 21
- Martin DURINA SVK 0 0 0 477 208 203 280 402 160 0 222 184 2136 22
- Ernest HALASZ SVK 0 0 0 341 128 178 371 444 0 0 214 346 2022 23
- 24. Maciej HORBOWSKI POL 338 6 0 386 138 0 298 222 0 0 6 0 1394 24
PL1 team scores
- ESP 1633 1524 1462 2613 2183 2302 1757 1569 1195 1562 2231 20031 1
- CZE 2171 2349 2154 2068 1384 1405 1754 2302 1109 1180 1042 18918 2
- 3. POL 2077 2350 616 1726 809 1469 1367 2910 1298 1611 2143 18376 3
- GER 750 2356 847 1251 472 1254 927 1816 1060 700 1085 12518 4
- RSA 528 745 77 1054 713 564 1080 523 609 281 571 6745 5
- GBR 423 796 308 636 344 73 735 566 207 187 422 4697 6
- SVK 0 0 0 818 336 381 651 846 160 436 530 4158 7
- RUS 250 0 231 455 249 301 0 497 270 145 344 2742 8
PL2 individual scores
- Walter HOLZMULLER / Peter METZGER 209 AUT 170 1000 700 621 473 838 821 988 367 364 349 830 7521 1
- Gunar BARTHEL / Rico HANIKA 205 GER 438 986 700 568 238 1000 540 396 452 321 215 1000 6854 2
- 3. Piotr DUDEK / Dominik DUDEK 208 POL 428 526 1000 842 570 198 825 1000 242 0 126 231 5988 3
- 4. J. BALCERZEWSKI / P. KACZYNSKIPOL45 234 600 611 399 341 528 915 313 0 1000 342 5737 4
- Lubos ZAVORKA / Verca BRYCHTOVA 203 CZE 500 638 0 1000 1000 309 389 991 384 0 0 366 5577 5
- Nino MUELAS / Ruben Vicente CRESPO 201 ESP 469 774 300 358 272 672 562 853 109 0 191 0 4560 6
- Kirill EKIMOV / Natalya KACHALOVA 211 RUS 472 611 560 653 946 307 311 0 0 0 231 385 4476 7
- Jiri SRAMEK / Petr KULISEK 202 CZE 0 809 900 0 252 253 954 360 320 0 68 164 4080 8
- 9. Piotr KRUPA / Agnieszka KRUPA 207 POL 250 409 0 663 501 361 469 278 349 0 282 360 3922 9
- Svetlana SAMUSENKO / Dmitri KRYUCHKOV 210 RUS 250 660 700 400 241 262 671 156 80 0 78 0 3498 10
- Cristobal ARANDA / Manuel TORNE 204 ESP 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11
PL2 team scores
- 1. POL 1132 1169 1600 2116 1470 900 1822 2193 904 0 1408 933 15647 1
- CZE 500 1447 900 1000 1252 562 1343 1351 704 0 68 530 9657 2
- RUS 722 1271 1260 1053 1187 569 982 156 80 0 309 385 7974 3
- AUT 170 1000 700 621 473 838 821 988 367 364 349 830 7521 4
- GER 438 986 700 568 238 1000 540 396 452 321 215 1000 6854 5
- ESP 469 774 300 358 272 672 562 853 109 0 191 0 4560 6
World Paramotor Championships 2012 (WPC)
Marugán, Spain, 25 Aug – 1 Sep
Class PF1
- 021 FRA Pascal VALLEE 957 – 937 500 757 735 901 568 851 870 7076 1
- 020 FRA Alexandre MATEOS 974 – 628 500 1000 665 1000 657 862 739 7025 2
- 022 FRA David MUZELLEC 978 – 1000 500 657 662 691 522 1000 739 6749 3
- 018 FRA Julien BARBIER 942 – 394 336 491 935 519 593 941 870 6021 4
- 023 GER Joerg MAASS 802 – 735 250 406 820 419 801 706 1000 5939 5
- 017 FRA Frederic MALLARD 998 – 684 500 749 567 673 320 797 478 5766 6
- 7. 013 POL Grzegorz KRZYŻANOWSKI 870 – 483 500 629 627 722 399 933 591 5754 7
- 001 GBR Michel CARNET 957 – 814 500 611 0 621 539 928 739 5709 8
- 036 ESP Ramon MORILLAS 783 – 443 500 574 0 585 1000 936 870 5691 9
- 010 CZE Jakub ŠEDIVY 719 – 691 500 642 505 679 266 889 609 5500 10
- 045 ESP Jose Maria SOLA 970 – 725 250 490 635 503 331 941 609 5454 11
- 12. 043 POL Emilia PLAK 846 – 721 500 629 461 660 310 826 478 5431 12
- 006 CZE Tomaš BERKA 918 – 493 500 394 605 439 623 842 609 5423 13
- 015 EST Ott MAATEN 905 – 630 450 486 444 471 282 964 609 5241 14
- 007 CZE Jiři KOUDELA 944 – 170 500 624 613 346 344 946 739 5226 15
- 028 RSA Anthony GIBSON 489 – 585 500 548 371 630 531 890 591 5135 16
- 003 GBR Dean ELDRIDGE 983 – 673 500 793 379 747 202 790 0 5067 17
- 18. 012 POL Kamil MAŃKOWSKI 534 – 506 500 543 459 544 324 951 609 4970 18
- 005 CZE Zdeněk ŘEZNIČEK 764 – 273 500 619 690 574 161 932 445 4958 19
- 019 FRA Aurelien GANAYE 437 – 585 500 767 347 666 404 752 487 4945 20
- 029 ESP Cesar MALDONADO 652 – 603 250 444 786 491 324 644 739 4933 21
- 002 GBR Barney TOWNSEND 911 – 746 500 377 493 256 151 999 478 4911 22
- 034 JPN Ryoya IGARASHI 829 – 142 500 435 396 488 436 878 739 4843 23
- 24. 011 POL Andrzej MALKUSZ 717 – 403 500 637 333 468 301 981 478 4818 24
- 037 ESP Paco GUERRA MOYANO 562 – 475 500 715 308 666 173 939 478 4816 25
- 26. 014 POL Piotr TRZYŃSKI 492 – 557 450 463 544 513 343 846 478 4686 26
- 009 CZE Marek SCHULZ 856 – 722 250 417 466 317 277 641 739 4685 27
- 008 CZE Pavel ŠTĚPAN 1000 – 375 500 563 95 637 213 673 609 4665 28
- 092 ITA Pasquale BIONDO 0 – 428 500 674 400 704 331 943 478 4458 29
- 039 BEL Stefaan MICHILS 709 – 303 500 711 0 713 159 764 478 4337 30
- 016 ESP Javi GUERRA MOYANO 442 – 764 500 594 263 590 0 649 478 4280 31
- 032 FRA Coralie MATEOS 528 – 487 500 520 0 523 333 901 478 4270 32
- 052 GBR Mark MORGAN 730 – 303 250 492 0 469 491 859 609 4203 33
- 033 ESP Karen SKINNER 104 – 189 500 443 727 408 234 851 739 4195 34
- 004 GBR Richard WOMERSLEY 780 – 0 400 457 529 522 484 526 478 4176 35
- 035 RUS Pavel KNIAZEV 0 – 625 400 577 406 616 209 928 348 4109 36
- 025 RSA Paul JACKSON 871 – 512 250 503 597 524 192 0 445 3894 37
- 024 GER Armin APPEL 856 – 0 360 366 499 325 240 880 348 3874 38
- 053 GBR Simon SCOTT 400 – 333 350 331 427 169 335 818 609 3772 39
- 046 ESP Victor RODRIGUEZ 0 – 0 500 475 481 505 233 778 696 3668 40
- 027 RSA Riaan MARAIS 462 – 673 500 326 0 566 127 532 348 3534 41
- 038 RUS Alexey MIKHEEV 0 – 169 450 517 0 657 238 923 478 3432 42
- 030 EST Paap KOLAR 0 – 374 250 306 409 423 335 820 348 3265 43
- 044 AUT Gunther BOCKSTEINER 513 – 0 500 79 366 283 152 859 340 3092 44
- 090 ITA Walter CAMOZZI 176 – 306 250 264 376 377 106 578 348 2781 45
- 091 ITA Francesco ARDUINI 0 – 0 170 398 0 499 294 770 487 2618 46
- 041 EST Henri VALDMANN 0 – 226 250 356 316 356 91 652 236 2483 47
- 042 EST Andrus REBANE 0 – 435 250 340 386 422 173 108 218 2332 48
- 040 EST Ylo MIIL 0 – 0 250 348 237 328 167 552 340 2222 49
- 026 RSA Jorge DA NAIA 185 – 0 250 0 297 137 206 198 478 1751 50
- 031 GBR Teresa TELUS 0 – 462 250 0 330 0 0 0 609 1651 51
- 047 MAS Mohd Hurairah Alinur MOHD ZAID 38 – 95 250 170 273 300 0 0 0 1126 52
- 051 IND RAMAKANT 190 – 0 250 0 0 99 381 0 0 920 53
- 048 CHN Desong GAO 0 – 0 250 86 0 124 0 0 0 460 54
- 049 CHN Haiping CHEN 0 – 0 0 0 0 0 0 0 0 0 55
- 050 IND RAM MEHAR 0 – 0 0 0 0 0 0 0 0 0 55
Class PF1f
- 1. 043 POL Emilia PLAK 1000 – 1000 500 1000 643 1000 929 919 647 7638 1
- 032 FRA Coralie MATEOS 625 – 684 500 733 0 699 1000 1000 647 5888 2
- 033 ESP Karen SKINNER 123 – 267 500 604 1000 528 702 942 1000 5666 3
- 031 GBR Teresa TELUS 0 – 684 250 0 486 60 0 0 824 2304 4
Team scores Class PF1
- FRA 2950 – 2621 1500 2524 2335 2592 1818 2842 2479 21661 1
- ESP 2405 – 2092 1500 1883 2148 1841 1655 2816 2348 18688 2
- GBR 2851 – 2233 1500 1896 1449 1890 1514 2786 1957 18076 3
- CZE 2862 – 1906 1500 1885 1908 1890 1244 2767 2087 18049 4
- 5. POL 2433 – 1784 1500 1895 1632 1926 1066 2865 1678 16779 5
- RSA 1822 – 1770 1250 1377 1265 1720 929 1620 1514 13267 6
- EST 905 – 1439 950 1190 1239 1316 790 2436 1297 11562 7
- ITA 176 – 734 920 1336 776 1580 731 2291 1313 9857 8
- GER 1658 – 735 610 772 1319 744 1041 1586 1348 9813 9
- RUS 0 – 794 850 1094 406 1273 447 1851 826 7541 10
- JPN 829 – 142 500 435 396 488 436 878 739 4843 11
- BEL 709 – 303 500 711 0 713 159 764 478 4337 12
- AUT 513 – 0 500 79 366 283 152 859 340 3092 13
- MAS 38 – 95 250 170 273 300 0 0 0 1126 14
- IND 190 – 0 250 0 0 99 381 0 0 920 15
- CHN 0 – 0 250 86 0 124 0 0 0 460 16
Class PL1
- 110 CZE Petr MATOUŠEK 952 – 841 500 779 718 883 760 906 905 7244 1
- 118 CZE Karin STACHOVÁ 856 – 869 240 627 768 758 490 904 905 6417 2
- 131 ESP Daniel CRESPO 843 – 548 500 372 447 631 1000 939 746 6026 3
- 107 CZE Michael NADAŽY 956 – 115 350 631 716 738 693 982 746 5927 4
- 5. 103 POL Marcin KRAKOWIAK 165 – 819 250 1000 365 1000 374 914 746 5633 5
- 6. 105 POL Krzysztof ROMICKI 951 – 1000 500 693 263 788 313 533 586 5627 6
- 114 CZE Martin LEXA 999 – 440 500 709 508 228 600 773 746 5503 7
- 116 FRA Jérémy LECOURT 943 – 806 450 594 253 679 207 963 289 5184 8
- 115 FRA Julian GANAYE 1000 – 0 250 702 370 906 243 1000 469 4940 9
- 109 CZE Gabriel TOMAN 404 – 0 250 0 804 686 679 896 905 4624 10
- 124 RSA Hendrik THERON 712 – 737 250 504 0 580 401 907 341 4432 11
- 111 ESP Francisco GUERRA CUBERO 220 – 492 350 460 907 419 552 57 800 4257 12
- 13. 104 POL Adam KSIĄŻEK 34 – 678 250 600 231 708 247 881 469 4098 13
- 120 FRA Pierre BOURGUE 980 – 0 300 272 338 450 246 948 417 3951 14
- 123 GER Jens HICKEN 530 – 331 250 398 147 452 271 957 586 3922 15
- 128 GER Richard KRUEGER-SPRENGEL 790 – 605 90 153 566 290 268 741 417 3920 16
- 17. 101 POL Adam PASKA 607 – 666 250 297 319 423 262 0 586 3410 17
- 113 GBR Andrew SHEPHERD 0 – 556 250 215 378 319 292 761 586 3357 18
- 126 RSA Hendrik VAN ZYL 510 – 209 500 211 303 373 198 688 107 3099 19
- 106 CZE Tomáš KLAPER 623 – 0 250 474 0 565 0 954 0 2866 20
- 122 GER Thomas BOCKHOLT 338 – 0 250 183 299 0 312 958 341 2681 21
- 125 RSA Anton NAUDE 402 – 218 250 250 369 0 0 737 426 2652 22
- 121 FRA Philippe SARRADIN 0 – 213 400 367 285 459 150 670 0 2544 23
- 108 GBR Francis RICH 157 – 463 250 371 0 0 111 677 469 2498 24
- 127 RSA Ronnie BEUKES 0 – 27 250 0 320 349 173 773 426 2318 25
- 112 ESP Alfonso REDONDO 374 – 0 0 0 0 0 0 0 0 374 26
- 27. 102 POL Piotr SKRZYPCZUK 0 – 0 0 0 0 0 0 0 0 0 27
Team scores Class PL1
- CZE 2907 – 2150 1350 2119 2290 2379 2132 2842 2715 20884 1
- 2. POL 1723 – 2497 1000 2293 947 2496 949 2328 1918 16151 2
- FRA 2923 – 1019 1150 1663 993 2044 696 2911 1175 14574 3
- RSA 1624 – 1164 1000 965 992 1302 772 2417 1193 11429 4
- ESP 1437 – 1040 850 832 1354 1050 1552 996 1546 10657 5
- GER 1658 – 936 590 734 1012 742 851 2656 1344 10523 6
- GBR 157 – 1019 500 586 378 319 403 1438 1055 5855 7
Class PF2
- 201 FRA Yann LEUDIERE / Audrey FOURNIER 800 250 1000 250 1000 703 795 568 908 630 6904 1
- 2. 206 POL Ryszard ŻYGADŁO / Patrycja LEJK 437 250 625 500 540 921 1000 452 680 630 6035 2
- 200 CZE Vladimír PROČEK / Michal BEDNAŘÍK 0 250 310 450 506 758 726 1000 744 1000 5744 3
- 204 FRA Jean MATEOS / Célia DOMINGUES 640 300 0 300 635 764 510 943 789 646 5527 4
- 202 FRA Christophe CHARON / Alexandre BOUIN 510 450 0 250 730 590 915 554 938 519 5456 5
- 209 LTU Mindaugas SKRUODYS / Arturas SMARLOVSKIS 506 250 512 250 365 712 443 466 980 519 5003 6
- 205 LTU Dimitrij ANEICIK / Paulius BURCIKAS 0 250 379 90 510 660 533 444 1000 519 4385 7
- 8. 203 POL Tomasz KRZYSZTOF / Ireneusz WĄTROBA 0 250 706 0 0 418 437 443 708 408 3370
Team scores Class PF2
- FRA 1950 1000 1000 800 2365 2057 2220 2065 2635 1795 17887 1
- 2. POL 437 500 1331 500 540 1339 1437 895 1388 1038 9405 2
- LTU 506 500 891 340 875 1372 976 910 1980 1038 9388 3
- CZE 0 250 310 450 506 758 726 1000 744 1000 5744 4
Class PL2
- 259 RUS Kirill EKIMOV / Pavel RUSINOV 853 500 713 450 1000 850 1000 596 986 690 7638 1
- 289 AUT Walter HOLZMÜLLER / Peter METZGER 800 500 800 500 546 612 641 560 928 690 6577 2
- 252 CZE Luboš ZÁVORKA / Michal SPURNÝ 559 500 0 250 522 712 745 950 769 1000 6007 3
- 253 CZE František SALAVA / Petr KULÍŠEK 997 350 572 500 518 679 0 428 941 690 5675 4
- 257 FRA Sébastien BARBOT / Angélique FOURCADE 602 500 296 300 444 421 847 559 807 897 5673 5
- 256 FRA Alain MAINGUET / Claudine MAINGUET 394 250 564 250 624 606 910 1000 946 0 5544 6
- 255 ESP Agustín GUILLÉN / Andrea GUARDIOLA 374 250 439 250 385 802 779 467 914 586 5246 7
- 254 CZE Tomáš LEDNIK / Lucie LEDNIK 768 500 456 500 0 363 746 409 1000 483 5225 8
- 258 FRA Philippe GANAYE / Clémentine GANAYE 529 250 519 250 357 350 500 344 842 276 4217 9
- 293 ITA Fabrizio BEDANA / Piero PULEJO 0 250 479 250 0 238 585 274 524 386 2986 10
Team scores Class PL2
- CZE 2324 1350 1028 1250 1040 1754 1491 1787 2710 2173 16907 1
- FRA 1525 1000 1379 800 1425 1377 2257 1903 2595 1173 15434 2
- RUS 853 500 713 450 1000 850 1000 596 986 690 7638 3
- AUT 800 500 800 500 546 612 641 560 928 690 6577 4
- ESP 374 250 439 250 385 802 779 467 914 586 5246 5
- ITA 0 250 479 250 0 238 585 274 524 386 2986 6